LOREM IPSUM DOLOR

  Telefon: 018 527 322 |   Email: mpstrend (et) mts(tačka) rs

Sarimsakli 2018 Cenovnik

TURSKA SARIMSAKLI 2018

Sarimsakli Cenovnik 2018

SARIMSAKLI Maj

Jun

Jul

Avgust

Septembar

HOTELI BUS

28.05

07.06 17.06 27.06 07.07 17.07 27.07 06.08 16.08 26.08 05.09 15.09
Pocetak smene u hotelu

29.05

08.06

08.06

18.06

18.06

28.06

28.06

08.07

08.07

18.07

18.07

28.07

28.07

07.08

07.08

17.08

17.08

27.08

27.08

06.09

06.09

16.09

16.09

26.09

BROJ NOĆENJA Noci 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10
MARE 3* 1/2, 1/3, 1/2+2 HB 150 185 200 230 255 280 280 280 285 225 190 160
SEZER 3* 1/2, 1/3, 1/4 HB 150 180 185 220 240 275 275 275 270 205 180 150
G.MILANO 3* 1/2, 1/3, 1/2+2 HB 160 170 175 235 255 295 295 295 295 215 170 170
ACEM 3* 1/2, 1/3, 1/2+2 HB 195 210 220 300 335 335 335 335 395 280 190 160
AMFORA 3* 1/2, 1/3, 1/2+2 HB 195 210 220 300 335 335 335 335 395 295 190 170
VAROL 3* 1/2, 1/3, 1/2+2 HB 200 210 210 305 350 350 350 350 395 305 190 170
BUYUK BERK 4* HB 195 275 285 330 320 250 220
ALL 345 350 385 440 510 510 510 535 370 315 285
OLIVERA 3+* 1/2, 1/3, 1/2+2 HB 200 240
ALL 270 340 320 385 440 530 530 530 390 330 315
MUSHO 4* 1/2, 1/3, 1/4 HB 220 250
ALL 425 330 475 545 545 545 545 495 330 315
CINAR 3* 1/2, 1/3, 1/4 HB 300 270 250
ALL 420 360 330
TEMIZEL 5* 1/2, 1/3, 1/2+2 ALL 675 865 865 865 865 865 865 865 865 715 675

Legenda: HB – polupansion (doručak I večera ), FB – pun pansion, ALL – all inclusive ( doručak, ručak, večera I piće za vreme obroka, pored toga još neke usluge koje variraju od hotela do hotela.)
Doplata za sobu 1/1: 50% u Julu i Avgustu 1/1 dve pune cene. Popust za 3. odraslu osobu u 1/3 ili za 4. osobu u 1/4 sobi: 30 %.
Doplata za rucak u Hotelu Mare po danu je 5eur

Doplata za pogled na more je 5Eur

POPUSTI I DOPLATE

Doplata za sobu 1/1: 50% u Julu i Avgustu 1/1 dve pune cene.

Popust za 3. odraslu osobu u 1/3 ili za 4. osobu u 1/4 sobi: 30 %.

POPUSTI ZA DECU (važe uz dve odrasle osobe) :

Deca: 0-5.99 besplatno, 6-11.99% Placaju 50% (dvoje dece 0-5.99g. placa se za jedno dete50%)

Hotel Mare: family room min 3.4 cene, Connection rooms min. 3.5 cene

Popust za decu u Htl 5* Grand Temizel: Dete do 3 godine BESPLATNO, za dete od 3 – 12 god uz dve odrasle osobe 50%. Za dvoje dece od 3-12.god sa jednom odraslom: 2 pune cene !
Popust za decu u hotelu Berk : dete do 7 godine BESPLATNO, za dete od 7-12 popust 50%.

ZA UPLATE U CELOSTI 10% POPUST I NA HOTELE SA HB , 7% NA HOTELE  All inclusive, I 10% NA  AUTOBUSKI PREVOZ ( DO 01.03.2018.GOD)!

ARANŽMAN U HOTELIMA OBUHVATA

Boravak u izabranom hotelu  na bazi  12 dana /10 noćenja i uslugu HB, FB ili All u zavisnosti od hotela, lezaljke i suncobrani na plazi i oko bazena, klima, besplatan Wi-Fi, kao i  lokalne takse.

ARANŽMAN U HOTELIMA NE OBUHVATA

Autobuski prevoz, putno osiguranje, sve  fakultativne izlete, individualni troškove putnika.

NAPOMENA

Organizator zadržava pravo da putem Last minute  ponude prodaju svojih kapaciteta po cenama koje su drugačije od onih u cenovniku. Stranke koje su uplatile aranžman po cenama objavljenim u ovom cenovniku nemaju pravo da potražuju nadoknadu na ime eventualne razlike u ceni.

 

CENE BUS PREVOZA po osobi u eur ADL CHD BUS POLASCI MESTO VREME
NOVI SAD 95 72 NOVI SAD Žel.stanica Lokomotiva. 10:30h
BEOGRAD 85 64 BEOGRAD Parking preko puta buvlje pijace na Novom Beogradu 12:00h
KOLARI 85 64 KOLARI Isključenje za Smederevo 12:35h
KRALJEVO TRANSVER DO POJATA 85 64 POJATE Cena sa transverom  
POŽAREVAC 80 64 POŽAREVAC Iskljucenje za Požarevac 12:45h
VELIKA PLANA 80 64 V.PLANA Jugo petrolova pumpa 13:00h
BATOČINA 80 64 BATOČINA Motel Košuta 13:20h
JAGODINA 80 64 JAGODINA Lukoil pumpa 13:35h
ĆUPRIJA 80 64 ĆUPRIJA Motel pored auto puta 13:45h
PARAĆIN 80 60 PARAĆIN Motel Tito 13:50h
POJATE 80 60 POJATE Restoran Evropa 14:00h
BOR TRANSVER DO POJATA 90 70 POJATE Cena sa transverom  
ALEKSINAC 75 60 ALEKSINAC Jugopetrol pumpa 14:20h
NIŠ/PIROT 75 60 NIŠ BP Tošic pumpa, izlaz Niša 15:00h

AUTOBUSKI PREVOZ

U autobusu je zabranjeno pušenje, konzumiranje alkohola, opojnih sredstava i upotreba wc-a (sem u slučaju nemogućnosti zaustavaljanja autobusa).

Svaki putnik koji svojim neadekvatnim ponašanjem uznemirava druge putnike ili ometa vozače i pratioca u poslu, biće odmah isključen sa putovanja.

 Agencija pravi raspored sedenja uzimajući ravnopravno u obzir: starost putnika (stara lica ili porodice sa decom), bolest ili fizičke nedostatke putnika, kao i vreme uplate. Putnik će prihvatiti bilo koje sedište koje mu agencija dodeli. Putnik moze da rezerviše ,,Željeno sedište’’ u autobusu  uz doplatu od 10 EUR-a, i takvi zahtevi se podnose i uplaćuju prilikom prijave aranžmana.

Zbog ograničenog prostora u autobusu prtljag je ograničen na 1 komad ručnog i 1 komad u prtljažnom prostoru vozila, po punoplativoj osobi. Eventualna oštećenja prtljaga putnik je u obavezi da odmah prijavi kod vodiča ili turističkog pratioca, naknadne reklamacije neće biti prihvaćene. Agencija kao i prevoznik ne snose nikakvu odgovornost za zaboravljeni prtljag.

VIZNI REŽIM

Za boravak do 90 dana u Turskoj, za gradjane Srbije sa biometrijskim pasosem I sa vaznoscu do 150 dana po zavrsetku putovanja nije potrebna viza, kao ni za transit kroz Bigarsku (EU). Putnici sa pasosima drugih drzava, duzni su da se raspitaju o viznom rezimu zemlje sa cijim pasosima putuju.

USLOVI PLAĆANJA

Plaćanje celokupnog iznosa aranzmana i Bus prevoza isključivo u dinarskoj protivrednosti odabirom jednog od mogućih načina plaćanja:

1) Uz akontaciju od 30% ostatak gotovinom, 10 dana do polaska po kursu prodajnom Aik banke na dan placanja.

2) Uz akontaciju od 30% ostatak u jednakim mesečnim ratama  svakog 10. ili 20. u mesecu u zavisnosti od početka prve uplate, zaključno sa  20.12.2018.god. Rate koje dospevaju po izvršenoj usluzi, obavezno je polaganje čekova građana uz mesečno uvećanje od 1%.

3) Preko AD zabrana na plate kod javnih društva plaćanja su moguća  samo za rate po izvršenoj usluzi, tako što se uplati akontacija od 30%ostatak u gotovini u jednakim mesečnim ratama do svakog 10. ili 20. u mesecu zavisnosti od početka prve uplate,po kursu Aik banke na dan uplate, a preostali dug preko ADZ uz mesečno uvećanje od 1% .

PUTNO OSIGURANJE

Putno osiguranje je obavezno i pokriva troškove lečenja i asistencije u slučajevima bolesti, hirurške intervencije i sl. Za sve putnike koje koriste paket aranžman (autobuski prevoz i smeštaj) osiguranje plaćaju po povoljnijim, grupnim tarifama  polisa Millenijum Osiguranja.

PROGRAM PUTOVANJA

Agencija ce prevoz obaviti autobusima turističke klase (klima,video,audio…). Datum polaska autobusa je dan pre početka letovanja i naznačeno je u koloni sa oznakom bus. Mesto polaska nalazi se u koloni autobuski prevoz. Putnik je dužan da proveri tačno vreme polaska.

1.dan – polazak putnika sa  parkinga  preko puta buvlje pijace na Novom Beogradu, putovanje do Sarimsaklija preko Nisa, Pirota, Dimitrovgrada do Bugarske. Nocna  voznja kroz Bugarsku sa kracim usputnim odmorima.

2.dan – Ulazak u Tursku prelazak trajektom Dardaneli nastavak puta do Sarimsaklija dolazak u prepodnevnim satima. Smeštaj u izabrani hotel najkasnije u 14h po lokalnom vremenu. Slobodno vreme. Boravak u Sarimsakliju u odabranom hotelu

12.dan – Napuštanje hotela slobodno vreme u popodnevnim satima polazak za Srbiju oko 15h. Noćna vožnja kroz Bugarsku i u prepodnevnim satima dolazak u Srbiju.

 

VAŽE OPŠTI USLOVI PUTOVANJA PROPISANI OD STRANE ORGANIZATORA

T.A.Mps Trend, Sinđelićev trg br.25, Niš; Tel/fax 018527322, 018517321, e-mail: mpstrend@mts.rs

Licenca OTP 31/2014

Detaljno na www.mpstrend.rs

HOTEL MARE

Bane Majkic