LOREM IPSUM DOLOR

Telefon: 018 527 322, | Email: mpstrend@mts.rs

20

јан

SARIMSAKLI

 

  TURSKA – SARIMSAKLI KOMPLETAN CENOVNIK 2019

ZA SVE HOTELE

 

Sarimsakli kompletan cenovnik 2019– ovde možete skiniti cenovnik u PDF formatu

Sarimsakli cenovnik za autobuski prevozovde možete skiniti cenovnik u PDF formatu

 

 

Legenda: HB – polupansion (doručak I večera ), FB – pun pansion, ALL – all inclusive ( doručak, ručak, večera I piće za vreme obroka, pored toga još neke usluge koje variraju od hotela do hotela.)Doplata za sobu 1/1: 50% u Julu i Avgustu 1/1 dve pune cene. Popust za 3. odraslu osobu u 1/3 ili za 4. osobu u 1/4 sobi: 30 %.Doplata za rucak u Hotelu Mare po danu je 5eur

Legenda: HB – polupansion (doručak I večera ), FB – pun pansion, ALL – all inclusive ( doručak, ručak, večera I piće za vreme obroka, pored toga još neke usluge koje variraju od hotela do hotela.)Doplata za sobu 1/1: 50% u Julu i Avgustu 1/1 dve pune cene. Popust za 3. odraslu osobu u 1/3 ili za 4. osobu u 1/4 sobi: 30 %.Doplata za rucak u Hotelu Mare po danu je 5eur

 


Legenda: HB – polupansion (doručak I večera ), FB – pun pansion, ALL – all inclusive ( doručak, ručak, večera I piće za vreme obroka, pored toga još neke usluge koje variraju od hotela do hotela.)Doplata za sobu 1/1: 50% u Julu i Avgustu 1/1 dve pune cene. Popust za 3. odraslu osobu u 1/3 ili za 4. osobu u 1/4 sobi: 30 %.Doplata za rucak u Hotelu Mare po danu je 5eur

Legenda: HB – polupansion (doručak I večera ), FB – pun pansion, ALL – all inclusive ( doručak, ručak, večera I piće za vreme obroka, pored toga još neke usluge koje variraju od hotela do hotela.)
Doplata za sobu 1/1: 50% u Julu i Avgustu 1/1 dve pune cene. Popust za 3. odraslu osobu u 1/3 ili za 4. osobu u 1/4 sobi: 30 %.
Doplata za rucak u Hotelu Mare po danu je 5eur

Doplata za pogled na more je 5Eur

POPUSTI I DOPLATE

Doplata za sobu 1/1: 50% u Julu i Avgustu 1/1 dve pune cene.

Popust za 3. odraslu osobu u 1/3 ili za 4. osobu u 1/4 sobi: 30 %.

POPUSTI ZA DECU (važe uz dve odrasle osobe) :

Deca: 0-5.99 besplatno, 6-11.99% Placaju 50% (dvoje dece 0-5.99g. placa se za jedno dete50%)

Hotel Mare: family rooms min 3.4 cene, Connection rooms min. 3.7 cene

Popust za decu u Htl 5* Grand Temizel: Dete do 3 godine BESPLATNO, za dete od 3 – 12 god uz dve odrasle osobe 50%. Za dvoje dece od 3-12.god sa jednom odraslom: 2 pune cene !
Popust za decu u hotelu Berk : dete do 7 godine BESPLATNO, za dete od 7-12 popust 50%.

 

 

 

 

 

ZA UPLATE U CELOSTI: 10% POPUSTA NA  AUTOBUSKI PREVOZ,  7% POPUSTA NA HOTELE SA HB I  5% POPUSTA NA HOTELE  All INCLUSIVE,  do (01.03.2019.GOD)!

 

 

 

CENOVNIK 2019

SARIMSAKLI

Jun

Jul

Avgust

Septembar

HOTELI

BUS

7.06.

17.06.

27.06

7.07.

17.07.

27.07.

6.08.

16.08.

26.08.

5.09.

15.09.

Početak smene

8.06.

18.06.

28.06

8.07.

18.07.

28.07

7.08.

17.08.

27.08.

6.09.

16.09.

Kraj smene

18.06.

28.06.

8.07

18.07.

28.07.

7.08.

17.08.

27.08.

6.09.

16.09.

26.09.

BROJ   NOĆENJA

Noći

10

10

10

10

10

10

10

10

10

10

10

MARE 3*

1/2,  1/3, 1/3+1, 1/2+2

HB

170

195

235

260

290

290

290

275

225

190

165

SEZER 3*

1/2,  1/3, 1/3+1

HB

175

185

225

245

279

279

290

270

210

175

160

G.MILANO 3*

1/2,  1/3, 1/3+1, 1/2+2

HB

180

190

235

255

290

290

290

280

220

185

165

ACEM 3*

1/2,  1/3,  1/3+1

HB

205

215

305

350

350

350

350

350

265

215

175

AMFORA 3*

1/2,  1/3,  1/3+1

HB

210

220

299

339

339

339

370

349

275

210

175

VAROL 3*

1/2,  1/3,  1/3+1 

HB

205

215

305

350

350

350

350

350

265

215

175

BUYUK BERK 4*

1/2,  1/3,  1/3+1, 1/4,  1/4+1

HB

215

280

320

355

/

/

/

370

320

250

190

BUYUK BERK 4*

1/2,  1/3,  1/3+1,  1/4 1/4+1

ALL

300

340

375

410

499

505

560

420

370

320

275

OLIVERA 3+*

1/2,  1/3,  1/3+1, 1/2+2

HB

240

285

/

/

/

/

/

/

/

/

215

OLIVERA 3+*

1/2,  1/3,  1/3+1 , 1/2+2

ALL

299

335

390

470

540

540

540

499

390

345

/

CINAR 3*

1/2,1/3,1/3+1,

1/2+2

ALL

370

350

425

499

499

499

570

515

399

375

250

MUSHO 4*

1/2,  1/3,  1/3+1, 1/2+2

ALL

409

390

509

579

599

599

670

570

499

399

380

FILA 3* NOVO®

1/2 , 1/3, 1/3+1

HB

175

200

240

350 

 /

/

/

/

200

175 

 

ARANŽMAN U HOTELIMA OBUHVATA

Boravak u izabranom hotelu  na bazi  12 dana /10 noćenja i uslugu HB, FB ili All u zavisnosti od hotela, lezaljke i suncobrani na plazi i oko bazena, klima, besplatan Wi-Fi, kao i  lokalne takse.

ARANŽMAN U HOTELIMA NE OBUHVATA

Autobuski prevoz, putno osiguranje, sve  fakultativne izlete, individualni troškove putnika.

NAPOMENA

Organizator zadržava pravo da putem Last minute  ponude prodaju svojih kapaciteta po cenama koje su drugačije od onih u cenovniku. Stranke koje su uplatile aranžman po cenama objavljenim u ovom cenovniku nemaju pravo da potražuju nadoknadu na ime eventualne razlike u ceni.

AUTOBUSKI PREVOZ

CENE BUS PREVOZA PO OSOBI U EURIMA

ADL

CHD

BUS POLASCI

MESTO POLASKA

VREME

NOVI SAD

95 €

72 €

NOVI SAD

Žel. stanica
Lokomotiva.

10:30h

BEOGRAD

85 €

64 €

BEOGRAD

Parking kod sajma Home centar

12:00h

KOLARI

85 €

64 €

KOLARI

Isključenje za Smederevo

12:35h

KRALJEVO TRANSVER DO POJATA

85 €

64 €

POJATE

Cena sa transverom

 

POŽAREVAC

80 €

64 €

POŽAREVAC

Iskljucenje za Požarevac

12:45h

VELIKA PLANA

80 €

64 €

V.PLANA

Jugo petrolova pumpa

13:00h

BATOČINA

80 €

64 €

BATOČINA

Motel Košuta

13:20h

JAGODINA

80 €

64 €

JAGODINA

Lukoil pumpa

13:35h

ĆUPRIJA

80 €

64 €

ĆUPRIJA

Motel pored auto puta

13:45h

PARAĆIN

80 €

60 €

PARAĆIN

Motel Tito

13:50h

POJATE

80 €

60 €

POJATE

Restoran Evropa

14:00h

BOR TRANSVER DO POJATA

90 €

70 €

POJATE

Cena sa transverom

 

ALEKSINAC

75 €

60 €

ALEKSINAC

Jugopetrol pumpa

14:20h

NIŠ/PIROT

75 €

60 €

NIŠ

BP Tošic pumpa, izlaz Niša

15:00h

 

floooxy